Distractie Online - Campionat de Fifa 08

Vali MiX

Mesaje : 100
Data de înscriere : 15/10/2008

Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1 Empty
MesajSubiect: Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1   Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1 EmptyDum Noi 30, 2008 3:32 pm

AS Roma 1 Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1 27xh35d 2 Inter Milan

Se joaca un singur meci !
In caz ca scorul este egal dupa 90 de minute, se joaca prelungiri, daca si dupa prelungiri scorul este egal se joaca la penalty !
Bafta ambelor echipe !

Ultima editare efectuata de catre Vali MiX in Dum Noi 30, 2008 7:51 pm, editata de 1 ori
MicroIce

MicroIce

Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/10/2008
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1   Finala UEFA Fifa Rpd Sezonul 1 EmptyDum Noi 30, 2008 7:05 pm

finala cupei uefa inter -as roma 3-2 castigator: MicroIce cheers cheers cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol!
cezar

Mesaje : 57
Data de înscriere : 25/10/2008

nu prea am stiut dar am jucat 2 manse prima mansa(2-1)si a doua mansa(1-1) ii bine sau nu se pune nu am stiut regulamentu nici eu nici adversaru asa ca am jucat 2 meciuri ii bine?
Vali MiX
Admin
Vali MiX

Se ia in cosiderare primul meci. Scorul valabil este 2-1 pentru inter. Felictari ambelor echipe !